Her Ay 3 Gün – #4 “Bahar”

 “HER AY 3 GÜN” ATÖLYE BULUŞMALARININ 4. Sergisi “Bahar”

ATÖLYE BULUŞMALARI

Bir grup sanatçının atölye ortamını, üretim alanından sergileme ve buluşma alanına dönüştürdükleri bir oluşumdur. Her ay bir sanatçı atölye ortamını herkese açarak atölyesinde sergi, etkinlik, performans üretimlerini izleyiciye açmaktadır. Atölyesini açan her sanatçı hem kendi eserlerini hem de davet ettiği sanatçıların eserlerini üretim alanında belirlediği bir zaman aralığında dostları, sanatseverler ve izleyici ile buluşturmaktadır.  

Her Ay 3 Gün grubu sergilerine 2014 Mayıs ayında Güneş ACUR Atölyesinde başlandı. Ocak 2015’de Seren Ceren ASYALI ve Serdal KESGİN Atölyesinde, Şubat 2015’de Hüseyin RÜSTEMOĞLU Atölyesinde devam eden etkinlik Mart 2015’de Pınar PARTANAZ Atölyesinde gerçekleşecektir…  

Etkinliğin Mart ayı sergisi “Bahar” konusuyla izleyiciyle buluşuyor. Mart ayının sergi grubu Ayşe KAPUSUZ, Damla PARTANAZ, Pınar PARTANAZ, Seren Ceren ASYALI, Serdal KESGİN, Hüseyin RÜSTEMOĞLU ve Mihriban MİRAP’dan oluşmaktadır.  

Ev sahipliğini Pınar PARTANAZ’ın yapacağı “BAHAR” etkinliği, 21 Mart 2015 Cumartesi saat 19:00’da açılacaktır.  Tüm sanatseverleri bu etkinliğimize davet eder ve bekleriz.

Açılış: 21 Mart Cumartesi 19.00-22.00
Sergi Üç gün devam ediyor: 21 – 24 Mart 2015. 11.00- 18.00 saatleri arasında gezilebilir.
Adres: Pınar Partanaz Atölyesi, Güneşli sk., 21-A, Kazasker, Erenköy, İstanbul
Detaylı bilgi ve LCV için ceylan@charmanci.com’a kısa not göndermeniz yeterli.

Her Ay 3 Gün - #4 "Bahar"chadmin